Olet tässä: Etusivu > Yhteystiedot

Yhteystiedot

Suupohjan koulutuskuntayhtymä
Oppitie 4 / PL 6
61801 KAUHAJOKI
hallinto(a)vuoksi.fi

Toimistojen aukioloajat:
Oppitien toimipiste: ma-to klo 12-15.
Kyntäjäntien toimipiste:
ma-ke klo 12-15, to klo 12-16.
Oppisopimuspalvelut: ma-pe klo 8-16.

Oppitien toimipiste
Oppitie 4 / PL 6
61801 KAUHAJOKI
Toimiston puh: 044 550 1147
amis(a)vuoksi.fi, kauppis(a)vuoksi.fi

 

Kyntäjäntien toimipiste
Kyntäjäntie 6 / PL 105
61801 KAUHAJOKI
Toimiston puh: 044 782  8404
mol(a)vuoksi.fi

Oppisopimuspalvelut
Kyntäjäntie 6
61800 KAUHAJOKI
Toimiston puh: 044 550 3107
oppisopimustoimisto(a)vuoksi.fi
aikuiskoulutus(a)vuoksi.fi

Laskutusosoite:
Suupohjan koulutuskuntayhtymä
Tilaajan nimi
PL 6
61801 KAUHAJOKI

Sähköinen verkkolasku:
Suupohjan koulutuskuntayhtymä
OVT-tunnus/verkkolaskutunnus 003709737121
y-tunnus 0973712-1
Verkkolaskuoperaattori: CGI
välittäjätunnus/operaattoritunnus: 003703575029

Etsi yhteystiedoista

Näytä toimipisteen mukaan

Näytä tehtävän mukaan

Aalto Perttu

lehtori, kone- ja tuotantotekniikka

Alasaari Marko

lehtori, kone- ja tuotantotekniikka

Arestola Katja

esimies, karjanhoitaja

Aro Helena

lehtori, hiusala

Berg Annika

työnjohtaja, palvelupaja

Grönstrand Jarmo

työnjohtaja, autofixaamo

Grönstrand Tanja

palvelupäällikkö

Haapamäki Margit

lehtori, tieto- ja viestintätekniikka

Hakamaa Paula

koulutussuunnittelija, opinto-ohjaaja

Happy Hounds

Koirien hyvinvointipalvelut

Harju-Suokas Pirjo

arkistonhoitaja

Hietaharju Riitta

opettaja, puutarha-ala

Hietalahti Rita

työllisyyskoordinaattori

Holla Julia

kouluhuoltaja

Jokiaho Pirjo

lehtori, yhteiset tutkinnon osat

Järviluoma Jorma

työnjohtaja, Teuvan paja

Kivelä Pirjo

lehtori, ravintola- ja cateringala

Kivistö Jaana

koulutussihteeri

Kokkinen Satu

lehtori, luonnonvara-ala

Kopakkala Pirkko-Liisa

talous- ja henkilöstöjohtaja, työllisyysjohtaja

Korpela Jari

lehtori, luonnonvara-ala

Korpela Päivi

työnjohtaja, pesula

Kuhna Juha

lehtori, luonnonvara-ala, yhteiset tutkinnon osat

Kuusimäki Susanne

ohjaaja

Kuusisto Pasi

lehtori, rakennusala

Laakso Hannu

lehtori, luonnonvara-ala

Lammi Pekka

lehtori, yhteiset tutkinnon osat

Latva-Laturi Jaakko

lehtori, media-ala

Laurila Samu

etsivä nuorisotyönohjaaja

Lautamäki Rani

työnjohtaja, puuverstas

Lehtimäki Esko

koulutusjohtaja, luonnonvara- ja ympäristöala, tekniikan alat

Lehtonen Sonja

etsivä nuorisotyönohjaaja

Lepola Pauliina

opiskeluterveydenhoitaja

Lindqvist Tarja

tietohallintovastaava

Lintala Päivi

karjanhoitaja

Loppi Ari

rehtori, kuntayhtymän johtaja

Luoma Elisa

ravitsemistyöntekijä

Lyyluoma Niina

kouluhuoltaja

Länsimäki Janne

työnjohtaja, metallipaja

Malinen Anne

lehtori, yhteiset tutkinnon osat

Marttila Arja

koulutustarkastaja, oppisopimuspalvelut

Marttila Suvi

taloussuunnittelija

Mattila Merja

ravitsemistyöntekijä

Moilanen Tero

lehtori, sähköala

Mustonen Marjaana

ravitsemistyöntekijä

Mustonen Tero

lehtori, rakennusala

Mäenpää Minna-Maria

opettaja, liiketalous, yhteiset tutkinnon osat

Mäki Riikka

asuntolanhoitaja

Mäkisalo Pia

työnjohtaja, ompelimo ja pakkaamo

Mäntyniemi Säde

erityisnuorisotyönohjaaja

Navetta

päivystys

Niemi Maarit

kouluhuoltaja

Ohlgren Henna

pieneläinhoitaja

Pakkanen Arto

lehtori, luonnonvara-ala

Pakkanen Minna

kouluhuoltaja

Paloposki Keimo

lehtori, sähköala

Parturi-kampaamo

ajanvaraus

Peltoniemi Saana

karjanhoitaja

Peräsaari Marko

työnjohtaja, maatila

Peura Jari

lehtori, luonnonvara-ala

Pollari Kalervo

korjausesimies, kiinteistönhoitaja

Pollari Kari

kiinteistönhoitaja

Rantakoski Niina

koulutussihteeri

Rantamäki Anita

kouluhuoltaja

Ravintola Oppikokki

opetusravintola

Rinta-Koski Anne

lehtori, hiusala

Rosengren Marjo

erityisopettaja

Salo Päivi

ravitsemistyöntekijä

Savonniemi Marita

ravitsemistyönjohtaja

Siirtola Hanne

ravitsemispäällikkö

Soini Arto

työnjohtaja, maatila

Soini Pekka

hankepäällikkö

Soini Terttu

lehtori, yhteiset tutkinnon osat, opinto-ohjaaja

Szeman Agnes

maahanmuuttokoordinaattori

Tammi Satu

lehtori, liiketalous

Uunila Hanna

palvelusuunnittelija, valmennus- ja yrityspalvelut

Vainionkulma Hannu

koulutusjohtaja, liiketalous, media-ala, palvelualat, tieto- ja viestintätekniikka

Vallin Jouni

kuraattori

Vaskela Merja

palvelusuunnittelija, valmennus- ja yrityspalvelut

Virolainen Sanna

lehtori, yhteiset tutkinnon osat

Vuolle Sari

lehtori, ravintola- ja cateringala

Åttman Pirita

palvelusuunnittelija

Äijö Sakari

lehtori, tieto- ja viestintätekniikka